JTVCc29saWxvcXV5JTIwaWQlM0QlMjI0MjI3JTIyJTVEJTBB

امروزه بسیاری از افراد به دنبال دارویی برای درمان کرونا میباشند اما از آنجایی که این ویروس به تازگی فراگیر شده داروی قطعی و واکسنی برای آن موجود نمیباشد پیشنهاد ما برای شما استفاده از داروهایی برای تقویت ایمنی بدن و تقویت سیستم تنفسی بدن میباشد .
این داروهای با تاثیراتی که روی بدن میگذارند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و همچنین باعث تنفس راحتتر میشوند و  بهبود شخص را سرعت بخشیده و به شما کمک به سزایی خواهد کرد.

دمنوشی از آویشن و دارچین و زنجبیل که می‌توانید آن را با گل محمدی مصرف کنید. برای تهیه این دمنوش یک قاشق غذاخوری برگ آویشن به همراه یک قاشق چایخوری پودر زنجبیل را به همراه مقداری گل محمدی را در یک قوری ریخته و یک لیوان آب جوش روی آن بریزید. این مخلوط را یک ربع با حرارت ملایم دم کرده و پس از صاف کردن، آن را به صورت گرم بنوشید.و یا می توانید پک های اماده ی آن را از سایت عطاری آنلاین تهیه کنید . و به آب جوش میل کنید.

عرق این گیاه دارویی از سر شاخه ی گلدار آن تهیه می شود و طبیعت آن همانند گیاهش  گرم است .از جمله فواید بیشمار عرق این گیاه دارویی خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارجی آن است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و در عفونت های ریوی  و درمان جوش های صورت می توان از خواص این عرق استفاده نمود.
مصرف نصف لیوان عصاره آویشن، باعث رقیق شدن خون و در نتیجه کاهش فشار خون می شود. درنتیجه احتمال حمله و سکته ی قلبی را کاهش میدهد.این عرق گیاهی دارای خواص ضد اسپاسم ناشی از ترکیبات موجود در آن است و برای کاهش درد های قاعدگی موثر است.

زنجبیل جزء گیاهان دارویی مهم است.از این گیاه استفاده های متنوعی می شود. از خواص آن می توان پیشگیری از تهوع و استفراغ، کم اشتهایی، بی اشتهایی روانی، اسپاسم روده، برونشیت، مشکلات روماتیسم را نام برد. در صنعت غذایی هم به عنوان چاشنی استفاده می شود.در مطالعات آزمایشگاهی مشخص شده است که این گیاه دارای خاصیت ضد سرطانی می باشد و همچنین به دلیل طبع گرمی که دارد به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. جینجرول، مهم ترین جزء تشکیل دهنده زنجبیل که مسئول ایجاد طعم و مزه در این گیاه می باشد، از رشد سلول های سرطانی مخصوصا سرطان روده بزرگ در انسان جلوگیری می کند.