لاغری, blog

نقش باورهای ذهنی و درونی برای لاغری انسان های دارای وزن زیاد

نقش باورهای ذهنی و درونی برای لاغری
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

نقش باورهای ذهنی و درونی برای لاغری انسان های دارای وزن زیاد

یکی از روش‌هایی که در زمان ما  برای به هدف رسیدن مطرح شده و توسط بسیاری از دانشمندان به آن پرداخته شده است، روش درمان با باورهای ذهنی است. این روش، روشی جدید و گسترده است. این روش درمان با باورهای ذهنی است. دانشمندان و پزشکان بسیاری از بیماران را توانسته اند با این روش درمان و معالجه کنند و به عنوان یک روش ثابت شده در دنیای پزشکی و طب سنتی مطرح است. ما در این مقاله به نقش باورهای ذهنی و درونی برای لاغری انسان های دارای وزن زیاد می پردازیم. اگر این روش برای شما ابهام دارد یا سوالات زیادی درباره این روش در ذهن شما مطرح است می‌توانید با ما همراه باشید.

مقدمه ای مهم در لاغری با باورهای ذهنی

 مقدمه مهم برای لاغری با باورهای ذهنی این است که در ابتدای کار و شروع درمان با این روش باور لاغر شدن را در خودتان به وجود بیاورید. اگر باور لاغرشدن در شما به وجود بیاید به آسانی لاغر خواهید شد و این لاغری شما ماندگار خواهد بود.

چرا انواع داروی لاغری جواب نمی دهد و من هنوز چاقم؟

نقش باورهای ذهنی و درونی برای لاغری چیست؟ خوب است چند جمله ای را از زبان افراد چاق بیان کنم. در تمام این سال هایی که من چاق بودم و اضافه وزن داشتم راه های زیادی را برای لاغر شدن طی کردم مانند: استفاده از شربت لاغری، قرص لاغری، پودر لاغری، دمنوش لاغری، معجون لاغری و عرق گیاهی لاغری، اما نتیجه‌ای ندیدم. علت نتیجه ندیدن من چیست؟ سوال مهم تر این است که چرا من در این مدت با توجه به مراعات بسیاری از نکات هنوز چاق هستم و اضافه وزن دارم. برای پی بردن به دلیل چاقی به ادامه مطلب توجه کنید.

چرا من چاق هستم ؟

اگر به سال های گذشته خودم یک دقتی بکنم، علت این که چرا من چاق هستم و تمام تلاش های من برای لاغر شدن بی نتیجه بوده است برای من مشخص می گردد. از کودکی من بارها و بارها شنیده ام که چاق شدن بسیار مطلوب و پسندیده است و تمام تلاش خودم و پدر و مادرم بر این بوده است که من انسانی چاق بشوم.

 اگر من انسانی چاق باشم قدرت بدنی بسیار زیادی دارم.

بسیاری از مشکلاتی که انسان های لاغر دارند من با چاق شدن گرفتار آن ها نخواهم بود.

جمله های این چنینی که ما را تشویق به چاق شدن می کرد در اطراف ما پر بود و ما با توجه به این جملات در آرزوی چاق شدن و انسانی تنومند شدن بودیم. تمام این جملات که در مدح و ستایش چاقی در اطراف من پر شده بود در ذهن ناخودآگاه من جای گرفته است و چاق شدن را برای من امری معقول و پسندیده و عالی نمایش می دهد تا جایی که چاق شدن را حلال بسیاری از مشکلات خودم می دانستم و می دانم .

ولی واکنش اطرافیان من به این مسئله برای من ناراحت کننده بود چون آنها چاقی و اضافه وزن را خوب نمی بینند. نگاه آنان به این مسئله بد بود به همین خاطر من تصمیم گرفتم که که به دنبال سریع ترین راه لاغری و داروی گیاهی لاغری برای کم کردن وزن بروم. لاغر شدن و از بین بردن اضافه وزن در ضمیر آگاه من جای گرفت و به همین خاطر تصمیم به لاغری و داشتن رژیم لاغری گرفتم.

چرا من چاقم

چرا با تصمیم گرفتن به لاغری و کاهش وزن سریع با داروی گیاهی باز هم اضافه وزن دارم؟

با توجه به این توضیحات یک نگاه دیگری به خودمان داشته باشیم. ذهن ناخودآگاه ما چاقی را امری پسندیده می داند ولی ذهن آگاه  ما چاقی را ناراحت‌کننده نمایش می دهد. ما بر اساس ذهن آگاه خودمان تصمیم می گیریم که لاغر شویم ولی غافل از اینکه افکاری که در ذهن ناخودآگاه ما هست نتیجه زندگی ما را رقم می زند و چاقی و لاغری من طبق افکار ضمیر ناخودآگاه من مشخص می شود .

با این توضیحاتی که بیان کردیم مشخص می‌شود که چرا ما با توجه به اینکه تلاش‌های زیادی برای لاغر شدن یا لاغری شکم و پهلو به روش طب سنتی انجام داده ایم ولی هنوز چاق هستیم و از اضافه وزن خود رنج می بریم .

برای لاغر شدن با باورهای ذهنی از کجا باید شروع کنی؟

بعضی از افراد باورشان این است که لاغر شدن برای من یک آرزوی دست نیافتنی است. مطمئناً این افراد لاغر نخواهند شد. در اولین مرحله باید فکر خود را عوض کرده و به این باور برسید که من می توانم لاغر شوم. با تمام سختی ها و موانعی که وجود دارد امکان لاغری برای من وجود دارد.

نکته اول برای لاغری با باور های ذهنی

 بنابراین اولین نکته برای شروع این روش باور به لاغر شدن است. در مرحله بعد لاغر شدن را امری کوچک و دست یافتنی بدانید و با خود به این باور برسید که همچنانی که انسان های زیادی لاغر شدند و از لاغری خود لذت می برند و اندامی ایده آل دارند من نیز به راحتی می توانم به خواسته خودم یعنی لاغری برسم و زندگی خوب و راحتی را ادامه بدهم.

نکته دوم برای لاغری با باور های ذهنی

نکته دوم برای استفاده از این روش این است که هدف خودتان را ریز کنید چون هدف های بلند اراده انسان را سست می کند. به این روش که اگر شما مثلاً ۵ کیلوگرم اضافه وزن دارید این ۵ کیلوگرم را ریز کنید و بگویید در این ماه من می خواهم ۵۰۰ گرم وزن کم کنم  و هدف خود را به این روش کوچک کنید. ماه‌های بعد نیز به همین روش ادامه بدهید تا به وزن ایده آل ایده آل خود برسید. این ۵ کیلوگرم وزن اضافه را به این روش از بین ببرید.

خواهید دید که کم کردن ۵۰۰ گرم در ماه کاری بسیار آسان است و عقل شما زود به باور این مطلب می رسد.

نکته دوم برای لاغری با باور های ذهنی

نکته سوم برای لاغری با باور های ذهنی

نکته آخر برای استفاده از روش ذهنی به عنوان لاغری قوی خانگی  این است که اگر من به این باور رسیدم که می توانم لاغر شوم و زندگی راحتی را داشته باشم و تلاش خودم را بر آن باور گذاشتم و فعالیت‌هایی را در این امر انجام دادم، ضمیر ناخودآگاه من نیز می پذیرد که من می توانم لاغر بشوم و لاغری برای من امری مفید است. شما با رسیدن به باور لاغری سریع  شوق و علاقه به کم کردن وزن را در خودتان باید ایجاد کنید.

نتیجه گیری

 یکی از روش هایی که برای درمان بسیاری از بیماری ها پیشنهاد شده و کارشناسان و اطباء طب سنتی و غیر سنتی آن را تایید کرده اند روش نقش باورهای ذهنی در درمان بیماری ها است و روز به روز از عجایب این روش برای دانشمندان بیشتر مشخص می شود. از این روش می‌توان برای درمان چاقی و اضافه وزن نیز استفاده کرد. ما در این مقاله به روش لاغر شدن به وسیله باورهای ذهنی پرداختیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.