تناسب اندام

قوانین طلایی در داشتن تناسب اندام چیست؟ 

همه ی ما میدانیم داشتن تناسب اندام همراه خود سلامت و جذابیت و شادابی را به همراه می آورد . ولی  همه افراد در طول روز خود به دلیل مشغله های کاری خانه داری و تحصیلات و …. قادر به انجام ورزش نیستند! پس روش موثر چیست؟
کاربرد روغن چربی سوز با تاثیر شگفت انگیز چیست؟

خب برای رسیدن به هدف خود باید چند نکته را رعایت کنیم:

1- ورزش: اگر شما جز افرادی هستید که برای رفتن به باشگاه  وقت و ندارید بهتر است نیم ساعت پیاده روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید . این کار را می توانید در مسیر روزانه خود به سرکار انجام دهید و یا درخانه به فعالیت و کارهای خانه بپردازید. داشتن نیم ساعت پیاده روی در طول روز بسیار موثر و مهم است. این کار علاوه بر تاثیر سرحال شدن با تناسب اندام شما بسیار کمک میکند

2- رژیم غذایی : داشتن رژیم غذایی مناسب و سالم یکی از فاکتور های اصلی تناسب اندام است. نمیشود که هروزمان را پر از شیرینی و غذا های چرب کنیم و به فکر تناسب اندام هم باشیم .با رعایت رزیم غذایی مناسب کارتان در رسیدن به تناسب اندام راحت تر میشود.

محصولات لاغری با تاثیر شگفت انگیز

3- کاربرد روغن چربی سوز  چیست؟ علاوه بر مراحل بالا استفاده از روغن چربی سوز در رسیدن به تناسب اندام بسیار موثر است.این روغن سوختن چربی ها را در بدن بیشتر می کند درنتیجه راه رسیدن به تناسب اندام را برای شما نزدیک تر میکند.
 
4-کاربرد پودر لاغری چیست؟ مکانیزم اثر این ترکیب به نحوی است که با افزایش فعالیت های متابولیکی در بدن موجب سوختن مواد ذخیره ای بدن (چربی و ..) می گردد. گیاهان حاوی فیبر بالای به کار رفته در تهیه این پودر موجبات تحرک و کارکرد هر چه بیشتر روده ها و همچنین دفع کامل مواد حاصل از هضم غذا و سموم ناشی از آن می شود. 
 
روغن چربی سوز با تاثیر شگفت انگیز
روغن چربی سوز با تاثیر شگفت انگیز
 

توجه بسیار مهم 

برای استفاده از این محصولات بهتر است با پزشک مشورت حاصل نمایید و یا با مشاوران ما برای دریافت سوالات خود در ارتباط باشید .فراموش نکنید که قبل از مصرف حتما بروشور داخل آنها را به طور کامل مطالعه نمایید.

 

عوارض قرص های لاغری

کاهش اشتها 

قرص های لاغری با تاثیر گذاشتن رو هورمون ها باعث سرکوب اشتها می شود.به صورتی که با تغییر میزان هورمون ها به مغز فرمان سیری ارسال میشود و درنتیجه اشتها کاهش میابد.

مسدود کننده چربی ها

این نوع از چربی سوزها از صدف حلزونی به نام چیتوسان مشتق می شود. این ماده هنگامی که شما غذای چرب می خورید عمل می کند و به چربی ها چسبیده و مانع از جذب آنها می شود.نکته قابل تامل اینجاست که این مواد نه تنها از جذب چربی ها جلوگیری میکند بلکه از جذب مواد مغذی هم جلوگیری میکند و باعث ایجاد اختلال میشود.

افزایش متابولیسم

بعضی دیگر از قرص ها با افزایش سوخت ساز بدن به کاهش وزن کمک میکند به طوری که این قرص ها به صورت مصنوعی سوخت و ساز بدن و یا استفاده از مواد مغزی بدن را افزایش میدهند.یکی از موادی که در این قرص ها استفاده میشود کافئین است.

عوارض دارو های لاغری!

😨 بی خوابی
😨 استرس
😨 افزایش فشار خون
😨بد شدن شرایط روحی
😨کم آبی بدن
😨و حتی مرگ