آرایشی, آموزش

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش برای رفع خارش سر .رفع خشکی و خارش سر با ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش . خشکی پوست سر همشه باعث خارش آن می شود و همچنین بسیار آزار دهنده است .یک درمان خانگی و بیار راحت برای رفع خارش سر استفاده از ماسک خانگی روغن زیتون و آبلیمو ی ترش است .

آبلیمو

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش

آبلیمو ph پوست سر را کنترل میکند و در نتیجه از چربی بیش از اندازه پوست سر که عامل اصلی به وجود امدن شوره و خارش سر می شود جلوگیری می کند. همچنین آبلیمو به دلیل خاصیت اسیدی آن با شپش هم مبارزه می کند و خارش ناشی از شپش سر را از بین می برد. این از دیگر خواص شگفت انگیز این میوه می توان به حالت دهندگی مو اشاره کرد . آبلیمو را میتوان یک حالت دهنده طبیعی مو ها در نظر گرفت. استفاده از آبلیمو روی موها پیش از شستشو باعث درمان چربی بیش از اندازه سر نیز می شود.

روغن زیتون

ماسک روغن زیتون و آبلیموی ترش

 افزایش خشکی پوست سر باعث افزایش شوره سر میشود به این دلیل که کاهش رطوبت پوست کف سر و افزایش خشکی آن موجب خارش و جدا شدن بخش های خشک و ضعیف پوست از سطح آن شده و در نتیجه شوره بین موها ظاهر می شود.
رطوبت مورد نیاز مو به تدریج به علت آلاینده ­های هوا و زیست محیطی، صاف کردن مو ها با اتو مو و سشوار  و رنگ  کردن از دست می­رود. برای بازگرداندن رطوبت مورد نیاز به موهای خشک و آسیب­ دیده درمان با روغن زیتون بهترین راه حل است.

مواد لازم برای دردست کردن ماسک

1-آب لیمو
2-روغن زیتون

طرز تهیه:

آب لیمو و روغن زیتون را با کمی آب مخلوط کنید  و آن را روی موهایتان بزنید . پس از 20 دقیقه موهای خود را با شامپو بشویید.
بعد از حمام متوجه تغییرات خواهید شد!
بهترین زمان استفاده از این ماسک قبل از حمام است .بعد از چند هفته تاثیر بینظیر این ماسک را خواهید دید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.