دسته‌بندی نشده, قهوه

فرهنگ قهوه خوردن در کشورهای مختلف

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

فرهنگ قهوه خوردن در کشورهای مختلف

فرهنگ قهوه خوردن در کشورهای مختلف آداب های مختلفی دارد که ما قصد داریم در این مقاله شما را با فرهنگ در بعضی از کشورها آشنا کنیم ، تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

آداب سرو قهوه در کشور ویتنام

ویتنام یک کشور معروف در خوردن قهوه است که بهانه ی معاشرت و گفتگو بین افراد مختلف است که از نوشیدنی های معروف این کشور به اگ کافی می توان اشاره کرد و حاوی سفیده تخم مرغ و شکر و قهوه داغ است.

فرهنگ قهوه خوردن در کشور فنلاند

یکی از عجیب ترین فرهنگ آداب قهوه خوردن در کشور فنلاند است که مردم این کشور یک تکه از پنیر محلی را در یک فنجان قهوه ترکیب می کنند و قهوه دم کشیده را با آن درست می کنند و میل می کنند،نام این قهوه عجیب و غریب در کشور فنلاند لپلند کافی است.

فرهنگ قهوه خوردن در کشور ایتالیا

ایتالیایی ها در خوردن قهوه بسیار معروف هستند و یکی از مهم ترین ویژگی های آداب قهوه خوردن در این کشور این است که همیشه دوست دارند در آرامش قهوه را میل کنند،نوشیدنی های معروفی مانند کاپوچینو و لاته نیز محبوبیت خاصی در بین مردم ایتالیا دارد  و عاشق این هستند که بعد از صبحانه آن را مصرف کنند.

 

قهوه

از دیگر فرهنگ سرو قهوه در کشور ایتالیا قهوه کلاسیک است که با مقداری لیمو ترش سرو می شود و طعم بسیار بی نظیری را به این قهوه می دهد.

فرهنگ قهوه خوردن در کشور آرژانتین

آداب قهوه خوردن در کشور آرژانتین یک مقدار متفاوت است به این خاطر که کف شیر را به مقداری قهوه تلخ و غلیظ ترکیب می شود، نام این قهوه متفاوت در کشور آرژانتین لاگریما است.

فرهنگ قهوه خوردن در کشور اسپانیا

آداب سرو قهوه در کشور اسپانیا تا حدی به کشور ایتالیا نزدیک است با این تفاوت که در کشور اسپانیا قهوه اسپرسو را با کمی شیر غلیظ می کنند و میل می کنند که به آن بون بون کافه می گویند، این نوع نوشیدنی شباهت بسیاری به کاپوچینو و لته دارد با این تفاوت که تنها از دو لایه‌ی شیر غلیظ شده و قهوه اسپرسو استفاده می‌شود.

فرهنگ سرو قهوه در کشور مراکش

فرهنگ سرو قهوه در کشور مراکش بی نظیر است،مردم این کشور قهوه را با ادویه مخلوط می کنند!با ادویه هایی مانند فلفل جوز هندی کنجد و فلفل سیاه ترکیب می کنند و با دانه های قهوه آسیاب کرده و  دم می کنند،یک طعم بی نظیر قهوه را تجربه کنید.نام این قهوه اسپایسد کافی است.

فرهنگ سرو قهوه در کشور یونان

در میان انواع نوشیدنی قهوه در کشور های مختلف قهوه کشور یونان که به فراپه معروف است از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است،این قهوه از دو قاشق غذاخوری قهوه فوری و شکر و آب تشکیل شده است که طعم بسیار خوبی دارد و مردم یونان عاشق این قهوه ها هستند،حتی در کشور خودمان هم طرفداران زیادی این قهوه دارد.

کافه

برای آشنایی با فرهنگ قهوه خوردن در کشورهای مختلف و همینطور خرید بهترین قهوه ها به سایت عطاری آنلاین سر بزنید و با خیال راحت خرید کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.