delivry

شرایط و ضوابط ارسال

در این روزهای کرونایی که خطر بیرون آمدن از خانه همه ی ما را تهدید می کند بهتر است در خانه بمانیم و تمامی خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهیم.

اما از بحث خرید که بگذریم تحویل آن به درب منزل از نکات حائز اهمیت است.

فروشگاه عطاری آنلاین با توجه به شرایط حاضر آمادگی کامل برای رساندن محصولات شما به درب منزل در سریعترین زمان ممکن را داراست و همچنین ارسال به سراسر کشور با همکاری شرکت پست ، تیپاکس ، چاپار  امکان پذیر است.

در زیر شرایط ارسال را کامل تر خدمت شما شرح خواهیم داد. 

استان تهران

ارسال فوری

برای سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 17 هر روز

ارسال فوری با پیک در استان تهران بصورت روزانه تا 24 ساعت بعد ثبت سفارش صورت می گیرد. و برای سفارشاتی که روزانه تا قبل از ساعت 17 ثبت شوند در همان روز و برای سفارشات بعد از ساعت 17 در روز کاری بعدی ارسال خواهد شد.

هزینه ی پیک فوری در استان تهران به عهده مشتری و از طریق اسنپ باکس  صورت می گیرد.

ارسال پستی

برای سفارشات ثبت شده در طول هفته

ارسال پستی در استان تهران،  تا ساعت 12 هر روز، به شرکت پست سراسری تحویل خواهد  شد. و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود. معمولا 2-1 روز کاری بعد به دست شما خواهد رسید.

هزینه ی ارسال پستی در استان تهران 14000 تومان می باشد و برای سفارشاتی که مجموع مبلغ بیشتر از 300 هزار تومان باشد ارسال رایگان خواهد بود.

استان ها و شهرستان ها

delivery

ارسال فوری

ارسال با تیپاکس تحویل 1 تا 4 روز کاری 

بسته های شما تا ساعت 16 هر روز برای ارسال تحویل شرکت تیپاکس می شود و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود. با توجه به بعد مسافت بسته ها معمولا 1 تا 4 روز کاری بعد به دست شما خواهد رسید.
هزینه ارسال فوری و تیپاکس شهرستان به صورت پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.

delivery

ارسال پستی

برای سفارشات ثبت شده در طول هفته

ارسال پستی در استان ها و شهرستان ها، تا ساعت 12 هر روز، توسط شرکت پست به سراسر کشور انجام خواهد شد.و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود.

هزینه ی ارسال معمولی در استان ها و شهرستان ها 14000 تومان می باشد و برای سفارشاتی که مجموع مبلغ بیشتر از 300 هزار تومان باشد ارسال رایگان خواهد بود.

جهت پیگیری سفارشات خود روی دکمه ی روبرو کلیک کنید:

ارسال رایگان سفارشات بالای 300 هزار تومان!