delivry

شرایط و ضوابط ارسال

فروشگاه عطاری آنلاین آمادگی کامل برای رساندن محصولات شما به درب منزل در سریعترین زمان ممکن را داراست و همچنین ارسال به سراسر کشور با همکاری شرکت پست ، تیپاکس ، چاپار  امکان پذیر است.

در زیر شرایط ارسال را کامل تر خدمت شما شرح خواهیم داد. 

ارسال در استان تهران

ارسال فوری

برای سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 17 هر روز

ارسال فوری با پیک در استان تهران، برای سفارشاتی که روزانه تا قبل از ساعت 17 ثبت شوند در همان روز و برای سفارشات بعد از ساعت 17 در روز کاری بعدی ارسال خواهد شد.

هزینه ی پیک فوری و تیپاکس در استان تهران به عهده مشتری است.

ارسال پستی

برای سفارشات ثبت شده در طول هفته

ارسال پستی در استان تهران،  تا ساعت 15 هر روز، به شرکت پست سراسری تحویل خواهد  شد. و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود. معمولا 4-1 روز کاری بعد به دست شما خواهد رسید.

هزینه ی ارسال پستی در استان تهران 39000 تومان می باشد و برای سفارشاتی که مجموع مبلغ بیشتر از 800 هزار تومان باشد ارسال رایگان خواهد بود.

ارسال در سایر استان ها و شهرستان ها

delivery

ارسال فوری

ارسال با تیپاکس تحویل 1 تا 2 روز کاری 

بسته های شما تا ساعت 15 هر روز برای ارسال تحویل شرکت تیپاکس می‌شود و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود. با توجه به بعد مسافت بسته‌ها معمولا 1 تا 2 روز کاری بعد به دست شما خواهد رسید.
هزینه ارسال فوری و تیپاکس شهرستان به صورت پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.

delivery

ارسال پستی

برای سفارشات ثبت شده در طول هفته

ارسال پستی در استان ها و شهرستان ها، تا ساعت 15 هر روز، توسط شرکت پست به سراسر کشور انجام خواهد شد.و پس از آن مسولیتی در قبال زمان رسیدن محصول متوجه ما نخواهد بود.

هزینه ی ارسال معمولی در استان ها و شهرستان ها 39000 تومان می باشد و برای سفارشاتی که مجموع مبلغ بیشتر از 800 هزار تومان باشد ارسال رایگان خواهد بود.

جهت پیگیری سفارشات خود روی دکمه ی روبرو کلیک کنید:

ارسال رایگان سفارشات بالای 800 هزار تومان!

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: عطاری.com

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

اطلاعاتی که در نزد ما دریافت می‌شوند شامل موارد زیر خواهد بود:

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود را جمع آوری می‌کنیم که شامل آدرس IP و دیگر موارد بوده و برای تشخیص هرزنامه به کار می‌رود.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

با توجه به اطلاعاتی که در فرم تماس از شما دریافت می‌کنیم شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس و همچنین متن پیام می‌توانیم خدمات بهینه‌تری را به شما ارائه دهیم.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات کلیه کاربران و مشتریان سایت کافه عطار نزد ما نگهداری شده و هیچگاه با ارگان و یا شخص خاصی به اشتراک گذارده نمی‌شود و همگی در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان در نزد ما نگاه داری خواهند شد و حریم خصوصی تمامی کاربران و مشتریان نزد هیچگاه نقض نخواهد شد.