روغن تقویت جنسی

مشکلات جنسی و طلاق !

داشتن فعالیت جنسی سالم در گرو داشتن جسم و روح سالم است. طبق آمار طلاق ،بیشترین علت جدایی زوج ها ناشی از مشکلات جنسی بوده است.بهترین روش برای حل این مشکل، تقویت قوای جنسی در زنان و مردان می باشد.یکی از روشهای تقویت قوای جنسی در زنان و مردان، تغذیه مناسب می باشد.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

افزایش میل جنسی با مصرف میوه ها و خوراکی هایی که میل جنسی را افزایش می دهند و استفاده از دمنوش های توصیه شده در طب سنتی سالم ترین و کم عارضه ترین روش این مهم است.مصرف سبزی هایی چون تره، پیاز و شاهی به این دسته از افراد توصیه می شود. استفاده از گوشت گوسفند، میگو، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود) برای رفع بی میلی ناشی از سردی مزاج توصیه می شود. خوردن تخم مرغ عسلی به صورتی که سفیده آن کاملا پخته و زرده به حالت نیم بند باشد نیز برای این مشکل مفید است.

سبزی جات

مواردی که برای قوای جنسی ضرر دارد و باعث کاهش میل جنسی میشود:

smok

-مصرف موادی مانند چای، الکل و سیگار

– مصرف موارد سرد و خشک کننده مثل گل سرخ، کافور و اسفرزه

– مصرف موارد لطیف و بادشکن مثل پونه، اسپند، زیره، مرزنجوش

– مصرف خوراکی های ترش مثل سرکه خوراکی های ترش قابض مثل سماق، ریواس، به ترش، سیب ترش

و بسیاری موارد دیگر

اصلی ترین دلیل کاهش  قوای جنسی اعتیاد و مواد مخدر می باشد.روغن تقویت جنسی

اعتیاد و مصرف مواد مخدر سه مرحله رابطه جنسی یعنی مرحله تمایل، مرحله تحریک و مرحله ارگاسم را تحت تأثیر قرار می‌دهد و  در دراز مدت اختلال در هر سه مرحله را ایجاد می‌کند. در کوتاه مدت مصرف مواد مخدر سبب بهبود و تقویت عملکرد جنسی افراد می‌شود اما به مرور میل جنسی کاهش می‌یابد و یا قطع می‌شود. در این شرایط تحریک جنسی به اندازه کافی صورت نمی‌گیرد و فرد دیگر مرحله اوج لذت جنسی را تجربه نخواهد کرد و به ارگاسم نمی‌رسد و یا اصلاً انزال صورت نمی‌گیرد. اعتیاد همچنین به طور غیر مستقیم نیز می‌تواند باعث مشکلات جنسی شود. در واقع اعتیاد با ایجاد حالات افسردگی و اضطرابی در فرد انرژی روانی برای برقراری رابطه جنسی را از او می‌گیرد. به این ترتیب حتی اگر خود مواد مستقیماً عمل نکنند اعتیاد از طریق ایجاد اختلالات روانی وارد صحنه خواهد شد و عملکرد جنسی را تخریب خواهد کرد.

روغن تقویت جنسی

و اما بهترین درمان برای مشکلات جنسی آقایان

اما گاهی اوقات تغذیه مناسب کافی نمیباشد و با رعایت تمام نکات نیز به لذت جنسی کافی نمیرسید و نیاز به درمان این مشکل داریم.
افزایش میل جنسی این روزها برای بسیاری از سود جویان تبدیل به یک راه پردرآمد شده است به طوری که با تجویز داروهای خطرناک مشتریان بسیاری را کسب کرده اند اما همانطور که قبلا هم گفته شد نمی توان مشکل تمام افراد را تنها با یک نوع دارو درمان کرد چرا که هر فرد شاید مشکلی متفاوت با دیگری داشته باشد به همین دلیل بهترین روش برای رفع سرد مزاجی زنان و مردان و  افزایش میل جنسی استفاده از روش های طبیعی و بی خطر است.

hands

عوارض قرص های شیمیایی

عمده ی قرص هایی که برای درمان زود انزالی و یا افزایش میل جنسی استفاده میشود علاوه بر درمان مضراتی هم دارند که عمده ترین و رایج ترین این مضرات عبارتند از :

 • سردرد : سردرد یکی از شایع ترین عوارض استفاده از این داروهاست. تغییر ناگهانی در جریان خون ناشی از افزایش مقدار نیتریک اکسید، موجب سردرد می شود.
 • بدن درد : بعضی از اشخاص بعد از استفاده از داروهای ناتوانی جنسی، دچار درد در تمام ماهیچه های بدنشان میشوند.
 • مشکلات گوارشی : داروهای مربوط به درمان ناتوانی جنسی امکان دارد دستگاه گوارش را دچار مشکل کنند که شایع ترین آن ها هم سو هاضمه و بیماری اسهال است.
 • سرگیجه : افزایش در نیتریک اکسید بعضی از مردان را به سرگیجه مبتلا ميکند . اما این مدل سرگیجه ملایم است.
 • تغيير در بينايي : داروهای درمان ناتوانی جنسی، دید فرد را تغییر داده و روی دید تاثیر منفی دارند و او را دچار تاری دید می کنند.
 • قرمز شدن : مصرف این داروها، سبب قرمز شدن موقت پوست صورت ، جوش زدن و بروز لک هاتی پوستی می شود .
 • گرفتگی و یا آبریزش بینی : از شایع ترین عوارض مصرف این قرص ها گرفتگی و یا ابریزش بینی میباشد.

روغن تقویت جنسی

روغن طبیعی و ارگانیک تقویت میل جنسی

روغن
 • ارگانیک و بدون ضرر
 • ارسال بصورت محرمانه
 • بدون برچسب محصول
 • نحوه ی استفاده آسان
 • ارسال به سراسر کشور
 • اثرگذاری در کمتر از یک هفته
 • ماندگاری تاثیر بصورت بلند مدت
 • قوطی روغن ها مانند سایر قوطی ها میباشد.
 • نحوه ی نگهداری و استفاده خدمت شما ارسال خواهد شد.

برای تاثیرگذاری بیشتر بهتر است دو روغن بصورت ترکیبی استفاده کنید

روغن تقویت جنسی

روغن ارگانیک تقویت میل جنسی

ارسال بصورت محرمانه

ارگانیک و کاملا طبیعی

نحوه ی استفاده بسیار راحت

تاثیرگذاری در کمتر از یک هفته

روغن تقویت جنسی