دنیای کافه

خرید قهوه با بهترین قیمت

دنیای کافه

خرید قهوه با بهترین قیمت

در فروشگاه اینترنتی دنیای کافه قهوه را آنلاین و تازه، مناسب ذائقه ات سفارش بده ! می دونی چه قهوه ای مناسبته؟! برو توی ادامه صفحه تا کمکت کنیم انتخاب کنی. می دونستی فقط چند روز قبل سفارش، قهوه ها  رست یا برشت می شوند و فقط چند ساعت قبل از ارسال آسیاب می شوند. 

انواع قهوه

قهوه اسپرسو (23)

قهوه دمی (23)

قهوه فرانسه (21)

قهوه عربیکا (11)

قهوه روبستا (9)

قهوه ترکیبی (8)

پودر و قهوه های فوری (6)

قهوه ترک (4)

اسپرسو کافئین بالا، قهوه مخصوص ورزشکاران، قهوه مخصوص عصر و شب، بهترین قهوه برای بی خوابی، بهترین قهوه برای چربی سوزی و لاغری و دانستن معنی و تلفظ اصطلاحات قهوه و قهوه نوشی و باریستا، تفاوت انواع قهوه ها با هم، تفاوت عربیکا و روبستا و انواع متد و روش دم کردن قهوه، به همه این سوالات در دنیای کافه پاسخ دادیم. اگه مثل ما عاشق قهوه و دنیای قهوه هستید مطالب سایت رو دنبال کنید. 

راهنمای انتخاب قهوه

در دنیای امروز نوشیدنی جزئی جدا نشدنی از زندگی روزانه ما شده است. چای، دمنوش، قهوه و … اگر به صورت حرفه ای قهوه می نوشید می دانید که قهوه ها از نظر میزان کافئین با هم متفاوت هستند. و گونه روبوستا بیشترین میزان کافئین را داراست…

راهنمای انتخاب قهوه
طرز تهیه قهوه

طرز تهیه قهوه

برای دم کردن قهوه ابزارهای متفاوتی وجود دارد. درجه آسیاب قهوه، روش دم آوری و نوع قهوه در هر کدام متفاوت است. ما نحوه دم کردن قهوه به شکل حرفه ای را با تمام جزییات و تفاوت ها برای شما گرداوری کرده ایم.

بهترین قهوه برای شب بیداری

برخی افراد دارای شغل های شب کار هستند و یا دانشجو هستند و می خواهند تا صبح بیدار بمانند و یا می خواهند قهوه فول کافئین بنوشندما مناسب ترین گزینه ها را به شما معرفی کرده ایم.

مقالات

ارسال رایگان

سفارشات بالای 400 هزار تومان!

راهنمایی نحوه سفارش

فروشگاه دنیای کافه، آمادگی کامل برای رساندن محصولات شما به درب منزل در سریعترین زمان ممکن را داراست و همچنین ارسال به سراسر کشور با همکاری شرکت پست ، تیپاکس ، چاپار  امکان پذیر است. در تهران ارسال توسط پیک موتوری در همان روز و پست امکان پذیر است.

درباره ما

دنیای کافه دنیای انواع قهوه فروش اینترنتی ارسال به سراسر کشور

اطلاعات تماس

تهران، قیطریه، خیابان کتابی